Nowy Zarząd – Prezes Stowarzyszenia

Chcielibyśmy wam przedstawić nowy zarząd Stowarzyszenia Trampolina Dla Polski Oddział w Zduńskiej Woli. Zadawałeś sobie kiedyś pytanie podczas pobytu na Trampolinie, kto tak naprawdę tym wszystkim zarządza? Kto pilnuje tego wszystkiego? Przez następne kilka dni poznacie osoby, które są zaangażowane w to aby Trampolina wyglądała i funkcjonowała tak jak jest teraz.

Więc, jako pierwszego, chcemy wam przedstawić Jacka Kikowskiego. Jacek po raz pierwszy na Trampolinę przyszedł w 2016 roku i od tamtego czasu angażował się w działanie Trampoliny poprzez wolontariat.

W tym momencie Jacek ma już 24 lata, jest mężem Aleksandry i ojcem małego Dawidka oraz jest odpowiedzialny za Wspólnotę Siloe.

Pełni on funkcję prezesa Stowarzyszenia, czyli osoby która jest odpowiedzialna za wszystkie przedsięwzięcia, w których nasz klub bierze udział.

Na dzisiaj to wszystko. Do zobaczenia w następnych dniach, w których poznacie resztę zespołu

Również chcemy zaprosić do Klubu, który jest otwarty w godzinach 16:00-21:00 z wyjątkiem piątku, w którym jesteśmy otwarci do 17:30 #PoznajNas #Trampolina

Więcej artykułów:

Bez kategorii
root

Warsztaty aktorskie

Jako Trampolina organizujemy dla naszych uczestników przeróżne warsztaty, ćwiczenia, tworzymy jakościową przestrzeń, gdzie ludzie mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Czytaj więcej
Bez kategorii
root

Wyjazd na paintball

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym, a po raz kolejny w ogóle postanowiliśmy spędzić aktywnie niedzielne popołudnie. Zorganizowaliśmy wyjazd

Czytaj więcej