Dlaczego Klub Trampolina? Doświadczenia wolontariuszki

,,Hejka!
Jestem Zosia. Mam 16 lat i chodze do drugiej klasy liceum na profil biologiczno-chemiczno-matematyczny. Pierwszy raz o Trampolinie uslyszałam od mojej mamy prawie 3 lata temu. Zaproponowała mi, abym odbyła tam wolontariat, który byl mi potrzebny, abym dostała sie do wymarzonej szkoly.
Swoją przygodę z Trampoliną zaczęłam od Klubu dziecięcego, gdzie jedno z dzieci zaproponowało mi przyjscie na wspólnotę. Nastepnie wspolnota wraz z klubem młodzieżowym organizowala wyjazd na termy i paintball. Szybko się zadomowiłam i juz wtedy wiedziałam, że moje serce zostanie tam na długo.
Spodobało mi sie to, że jest to miejsce autentyczne. Nie muszę tam nikogo udawać a ludzie akceptują mnie taką, jaką jestem! Dodatkowo Trampolina otwiera różne drzwi na życie w postaci organizowania różnych projektów, na ktorych dowiaduję się o sobie nowych rzeczy!
Postanowiłam zostać wolontariuszką ze wzgledu na to, że chce dawać taką miłość i akceptację, jaką sama otrzymałam w momencie, kiedy tego potrzebowalam.
Podsumowując, Trampolina bardzo na mnie wpłynęła i nie wiem gdzie bym teraz byla gdyby nie ona! Serio, jezeli potrzebujesz z kimś porozmawiać, wypić herbatkę, zagrać w planszowke, to sie nie zastanawiaj i wbij na Łaską 88.
Giga polecanko!”

Więcej artykułów:

Bez kategorii
root

Warsztaty aktorskie

Jako Trampolina organizujemy dla naszych uczestników przeróżne warsztaty, ćwiczenia, tworzymy jakościową przestrzeń, gdzie ludzie mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Czytaj więcej
Bez kategorii
root

Wyjazd na paintball

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym, a po raz kolejny w ogóle postanowiliśmy spędzić aktywnie niedzielne popołudnie. Zorganizowaliśmy wyjazd

Czytaj więcej