Zaproszenie do projektu! #Tu!Teraz

Stowarzyszenie „Trampolina dla Polski” Oddział w Zduńskiej Woli oraz Zgromadzenie Zakonne Księży Orionistów w Polsce zaprasza młodzież w wieku od 13 do 18 lat do udziału w projekcie “Trampolina dla Polski – działania informacyjne i edukacyjne, podnoszące świadomość społeczną oraz zwiększające wiedzę prawno-społeczno-obywatelską na temat zagrożeń przestępczością i sposobów kształtowania pozytywnych postaw moralnych i społecznych.”

W ramach projektu zapraszamy do udziału w:

  • cyklu warsztatów tematycznych z psychologami,

  • szkoleniu z zakresu social mediów,

  • realizacji kampanii promocyjnej.

Projekt będzie wspomagał rozwój kompetencji kreatywnych, tworzenia różnego rodzaju form przekazu cyfrowego, takiego jak filmy, grafiki, podcasty. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach i spotkaniach o zarządzaniu mediami społecznościowymi, z radcą prawnym oraz z psychologiem. Będą pracować w grupach jak i samodzielnie ucząc się i przekładając na praktykę zdobyte umiejętności w celu stworzenia kampanii informacyjnej.

Jeżeli:

  • zamieszkujesz województwa mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, opolskie lub wielkopolskiego,

  • chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat działań w sieci i mediach społecznościowych oraz podnieść świadomość życia w społeczeństwie,

  • wziąć udział w realizacji kampanii marketingowej,

  • poznawać nowych ludzi.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do Nas! https://tiny.pl/wkbsm

W przypadku niepełnoletnich uczestników zgodę na udział powinni wyrazić rodzice lub opiekunowie prawni.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Projekt sfinansowano z Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Więcej artykułów:

Bez kategorii
root

Warsztaty aktorskie

Jako Trampolina organizujemy dla naszych uczestników przeróżne warsztaty, ćwiczenia, tworzymy jakościową przestrzeń, gdzie ludzie mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Czytaj więcej
Bez kategorii
root

Wyjazd na paintball

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym, a po raz kolejny w ogóle postanowiliśmy spędzić aktywnie niedzielne popołudnie. Zorganizowaliśmy wyjazd

Czytaj więcej