Po pierwsze Rodzina – zakończenie Projektu!

Za nami cykl warsztatów „Po pierwsze rodzina”, realizowany w ramach projektu „Trampolina dla Polski – kampania informacyjno-edukacyjna, której celem jest wspomaganie młodych ludzi w zakładaniu rodziny, nie odkładaniu decyzji o rodzicielstwie oraz pomoc w pokonywaniu trudności w pożyciu małżeńskim.”

Ostatnie miesiące wypełnione były wspaniałymi spotkaniami warsztatowymi bogatymi w wiedzę i jednocześnie dobrą zabawę. Mile spędzony wspólnie czas spowodował, że uczestnicy wychodzili z zajęć zainspirowani do dalszego rozwoju!

Wielu z nich postanowiło pracować nad tym, aby wprowadzić w życie zdobytą wiedzę. Celem poprawy swoich relacji małżeńskich i rodzinnych. Młodsi uczestnicy zdobyli wiedzę, która przygotowała ich do trudności z jakimi można mierzyć się podczas zakładania rodziny oraz życia rodzinnego.

Dodatkowo, uczestnicy warsztatów zyskali także praktyczną wiedzę, dotyczącą funkcjonowania mediów społecznościowych, a także przygotowywania kampanii informacyjnych.

Wasze uśmiechy na twarzach zarażały pozytywną energią i motywacją do działania!

Chcemy serdecznie podziękować naszym specjalistom: Natalii Wysockiej, ks. Adamowi Gołębiakowi oraz Arturowi Kaczmarczykowi, którzy podzielili się z nami swoją wiedzą we wspaniałej atmosferze, zachowując przy tym profesjonalizm. Bez nich nasze warsztaty nie mogłyby się odbyć!

Projekt finansowany w ramach programu „Po pierwsze rodzina” organizowanego przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej i Pełnomocnika Rządu do spraw polityki demograficznej.

Więcej artykułów:

Bez kategorii
root

Warsztaty aktorskie

Jako Trampolina organizujemy dla naszych uczestników przeróżne warsztaty, ćwiczenia, tworzymy jakościową przestrzeń, gdzie ludzie mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Czytaj więcej
Bez kategorii
root

Wyjazd na paintball

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym, a po raz kolejny w ogóle postanowiliśmy spędzić aktywnie niedzielne popołudnie. Zorganizowaliśmy wyjazd

Czytaj więcej