WARSZTATY MŁODZIEŻOWE W MURZASICHLU

Za nami wspaniałe ferie zimowe!

W drugim tygodniu ferii młodzież z Klubu Młodzieżowego Trampolina wybrała  się w góry, a konkretnie do Murzasichla koło Poronina. Podstawowym celem wyjazdu był osobisty rozwój. Mieliśmy tam wiele zajęć warsztatowych,  które pomogły nam  lepiej poznać siebie – szczególnie swoją wartość oraz swoje silne i słabe strony. Dowiedzieliśmy się w czasie warsztatów , że powinniśmy budować nasze życie na naszych silnych stronach i jednocześnie wzmacniać te miejsca, w których nie domagamy. Na wyjeździe mieliśmy też okazję lepiej poznać siebie jako grupa  i dowiedzieć się ciekawych rzeczy o sobie nawzajem, co pomoże nam w przyszłości efektywniej pracować jako zespoły w wolontariacie. 

Ale wyjazd do Murzasichla to nie tylko praca na warsztatach lecz i wypoczynek na górskich stokach. Kolejną więc atrakcją był snowboard, który nie tylko uczył nas cierpliwości podczas licznych upadków , ale też równowagi i zręczności. W międzyczasie odwiedziliśmy Krupówki w Zakopanem oraz Termy BUKOVINA, gdzie mogliśmy się zrelaksować i odpocząć. Cieszymy się, że oprócz naszej młodzieżowej grupy, w góry pojechały też dzieci  z Klubu Dziecięcego Trampolina, które przeżywały pobyt w Murzasichlu według swojego programu – bardziej wypoczynkowego. 

To były ferie nie do opisania, a Wam życzymy miłego powrotu do szkoły!

Więcej artykułów:

Bez kategorii
root

Warsztaty aktorskie

Jako Trampolina organizujemy dla naszych uczestników przeróżne warsztaty, ćwiczenia, tworzymy jakościową przestrzeń, gdzie ludzie mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Czytaj więcej
Bez kategorii
root

Wyjazd na paintball

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym, a po raz kolejny w ogóle postanowiliśmy spędzić aktywnie niedzielne popołudnie. Zorganizowaliśmy wyjazd

Czytaj więcej