Ferie z Trampoliną w Mieście 2024

Za nami są już Ferie z Trampoliną w mieście. To był emocjonujący tydzień. 

W feriach wzięło udział 100 dzieci, którymi opiekowało się 30 wolontariuszy z Klubu Młodzieżowego Trampolina. Wspólnie spędziliśmy  tydzień pełen atrakcji i zabaw. To był czas, w którym także nawiązywaliśmy relacje między sobą i poznawaliśmy Boga takim jaki jest.  Jeden z uczestników wspomina ten czas tak:

Pierwszego dnia rozpoczęliśmy dzień integracją i wspólną zabawą z dziećmi. Podzieliliśmy się na grupy z wolontariuszami, którzy byli przebrani za postacie z bajek. Później mieliśmy spotkanie z Gregiem Skrobarczykiem, odpowiedzialnym za organizację Młodzież z Misją w Polsce. Opowiadał o życiu z Bogiem i o tym, jak potrafi ON zmienić nasze życie o 180°.

Drugi dzień był wyjazdem do Aquaparku Fala w Łodzi. Był to czas pełen dziecięcej radości, w którym mogliśmy  skorzystać z wielu atrakcji, jak baseny, zjeżdżalnie czy jacuzzi. 

Trzeci dzień i czwarty to były dni, w których podzieliliśmy się na dwie grupy i jedna z nich pojechała do Parku Trampolin Jump Planet w Kaliszu, a druga  na Lodowisko SIRKA w Sieradzu. Następnego dnia zamieniliśmy się miejscami. 

Piąty dzień był ostatnim dniem naszych Ferii. Dzień rozpoczęliśmy wyjściem do Kina Ratusz Zduńska Wola na film „Ekipa z dżungli; misja ratunkowa”.

Po seansie wyruszyliśmy na obiad. Dzięki firmie Dawtona 🍅 mogliśmy przez cały tydzień przygotowywać pyszne obiady, które bardzo smakowały dzieciom. 

Każdego dnia dzieci otrzymywały też musy i soki, które otrzymaliśmy od Firmy Fortuna! 🍎🍑🍓🍌Sprawiły, że dzieci szybko odzyskiwały energię po jeździe na łyżwach, czy parku trampolin.

Potem nadeszło podsumowanie całego tygodnia. Na rozruszanie, zatańczyliśmy do kilku piosenek. Później każda grupa miała swój czas na prezentowanie się poprze piosenkę, okrzyk, taniec, czy plakat. Pod koniec rozdaliśmy dyplomy wolontariuszom, w ramach podziękowania za ten tydzień. 🕺💃

Na koniec pragniemy bardzo podziękować osobom i instytucjom, które wsparły nas w organizacji Ferii z Trampoliną w Mieście, a szczególnie Prezydentowi Miasta Zduńska Wola, Miejskim Sieciom Cieplnym oraz MPWIK w Zduńskiej Woli, firmom Dawtona i Fortuna.

Ferie w Mieście nie udałyby się, gdyby nie pomoc parafian Parafii św. Antoniego w Zduńskiej Woli –  dzięki ich ofiarom mogliśmy opłacić atrakcje dla dzieci.✝️

To był wspaniały czas, jesteśmy bardzo wdzięczni za ten tydzień , a was zapraszamy na Trampolinę Dziecięcą po feriach codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 15:00- 18:00 (drugie piętro Domu Misyjnego 🧒🚸)

Młodzież – od 7 klasy szkoły podstawowej – zapraszamy też do Trampoliny Młodzieżowej codziennie, od poniedziałku do soboty, od 16:00- 21:00 (w tym piątek od 16:00 do 17:30)

Więcej artykułów:

Bez kategorii
root

Warsztaty aktorskie

Jako Trampolina organizujemy dla naszych uczestników przeróżne warsztaty, ćwiczenia, tworzymy jakościową przestrzeń, gdzie ludzie mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Czytaj więcej
Bez kategorii
root

Wyjazd na paintball

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym, a po raz kolejny w ogóle postanowiliśmy spędzić aktywnie niedzielne popołudnie. Zorganizowaliśmy wyjazd

Czytaj więcej