Wakacje z Trampoliną w mieście 2022

Wakacje z Trampoliną dobiegły końca, a my wciąż wspominamy niezapomniany tydzień wspólnych przygód i niezapomnianych wrażeń! „Wakacji z Trampoliną w mieście 2022” były pełen niesamowitych wrażeń! Nasze coroczne wydarzenie trwało w tym roku od 25 do 29 lipca 2022.

W poniedziałek (25 lipca) wraz z dziećmi wybraliśmy się do mini zoo w Dobronianka, gdzie mogliśmy karmić zwierzęta oraz poskakać na dmuchawcach. We wtorek (26 lipca) tradycyjnie odpoczywaliśmy w Aquapark FALA w Łodzi – takie dzień bardzo był potrzebny nam wszystkim. W środę (27 lipca) wyskakaliśmy się na Jump Planet Ksawerów k/Łodzi. W czwartek (28 lipca) to dzień pełen atrakcji spędzony w Zduńskiej Woli razem z Krokodylek. Natomiast w piątek (29 lipca) mieliśmy okazję z dziećmi zwiedzić 32. Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku.

Lipiec zdecydowanie minął pod hasłem „wakacje ever” . Zapraszamy wszystkie dzieci na Klub Dziecięcy Trampolina od 5 wrześniu w godzinach od 15:00 do 18:00.

Więcej artykułów:

Bez kategorii
root

Warsztaty aktorskie

Jako Trampolina organizujemy dla naszych uczestników przeróżne warsztaty, ćwiczenia, tworzymy jakościową przestrzeń, gdzie ludzie mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Czytaj więcej
Bez kategorii
root

Wyjazd na paintball

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym, a po raz kolejny w ogóle postanowiliśmy spędzić aktywnie niedzielne popołudnie. Zorganizowaliśmy wyjazd

Czytaj więcej

Klub dziecięcy
trampolina

Informujemy, że Klub Dziecięcy TRAMPOLINA w lipcu będzie otwarty w godzinach 10-13.

Zapraszamy również dzieci do udziału w "Wakacjach z Trampoliną w mieście", które odbędą się w sierpniu!
Więcej informacji w klubie dziecięcym.