Trampolina w Szkocji

Jako Stowarzyszenie Trampolina inwestujemy w młodzież!

W tworzenie klubu są zaangażowani również wolontariusze, którzy z wielką chęcią wam pomagają i chcą zrobić w życiu „coś więcej”. Jednym z nich jest właśnie Mateusz. Mati jest na trampolinie od dwóch lat i w tym roku będzie jechał do Szkocji na praktyki, aby uczyć się pracy z młodzieżą i komunikacji w języku angielskim.

Oprócz samej nauki Mateusz przywiezie również swoje cenne wartości do Szkocji. Mamy nadzieje, że mogą być one inspiracją dla wielu.

Sam Mateusz pisze o tym tak:

„Trampolina otworzyła mi drzwi na różne wyjazdy. Byłem już, dzięki Trampolinie, nad morzem, w górach. A za tydzień wyjeżdżam, aż do Szkocji! Podczas tych wszystkich wyjazdów nie tylko mogłem zobaczyć świat i zmienić swoją perspektywę, ale również nauczyć się jak organizować wyjazdy, rozwinąć swoje umiejętności miękkie i nabrać większego doświadczenia w pracy z młodzieżą.”

Życzymy dobrego czasu i przede wszystkim rozwoju.

Więcej artykułów:

Bez kategorii
root

Warsztaty aktorskie

Jako Trampolina organizujemy dla naszych uczestników przeróżne warsztaty, ćwiczenia, tworzymy jakościową przestrzeń, gdzie ludzie mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Czytaj więcej
Bez kategorii
root

Wyjazd na paintball

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym, a po raz kolejny w ogóle postanowiliśmy spędzić aktywnie niedzielne popołudnie. Zorganizowaliśmy wyjazd

Czytaj więcej