Trampolina w Karsznicach

Wczorajszy dzień był dla nas pełen emocji, byliśmy jako Trampolina w Karsznicach 🥳. Nasze ekipy z klubu dziecięcego i młodzieżowego odwiedziły Zespół Szkół w Zduńskiej Woli ul Okrzei 11. Mieliśmy tam okazję dzielić się tym, jak wygląda nasza codzienność w TRAMPOLINIE😍. Dziękujemy dyrekcji szkoły i pedagogom za zaproszenie oraz okazję do dzielenia się tym, czym dla nas jest wolontariat.

Jesteśmy otwarci na kolejne zaproszenia do innych placówek edukacyjnych, ponieważ uwielbiamy dzielić się naszym doświadczeniem i inspirować innych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z nami pod adresem e-mail: trampolinazdwola@gmail.com 💪. Niech nasze spotkanie będzie szansą na budowanie mostów międzypokoleniowej współpracy i inspiracji do działania!

Dziękujemy jeszcze raz za wspaniałą gościnność, a my już nie możemy się doczekać kolejnych możliwości dzielenia się naszą pasją z szerszym gronem społeczności edukacyjnej!”

Więcej artykułów:

Bez kategorii
root

Warsztaty aktorskie

Jako Trampolina organizujemy dla naszych uczestników przeróżne warsztaty, ćwiczenia, tworzymy jakościową przestrzeń, gdzie ludzie mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Czytaj więcej
Bez kategorii
root

Wyjazd na paintball

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym, a po raz kolejny w ogóle postanowiliśmy spędzić aktywnie niedzielne popołudnie. Zorganizowaliśmy wyjazd

Czytaj więcej