Dlaczego Klub Trampolina? Doświadczenia Wolontariuszki Teresy

Hej, Jestem Teresa. Mam 19 lat. 💚


O Trampolinie nie pamiętam kiedy pierwszy raz usłyszałam. Moja rodzina była zaangażowana w tworzenie jej więc trochę kojarzyłam ją od dawna. Jednak częściej zaczęłam przychodzić około 2 lata temu. 


Najpierw chodziłam tylko na siłownię. Byłam dość zamkniętą w sobie introwertyczką więc na początku prawie wcale nie witałam się z ludźmi, ale po jakimś czasie otworzyłam się na nich i skutkowało to poznaniem super osób i relacjami za które jestem mega wdzięczna. Zaczęłam się angażować w funkcjonowanie Trampoliny poprzez pomoc w remoncie, wydarzeniach takich jak np. Ferie, oraz od kilku miesięcy bycie wolontariuszką. 


Teraz czuję się tam komfortowo i nie boję się być sobą. Jest to miejsce gdzie można pograć w gry planszowe, ping ponga czy bilarda, wypić smaczne cappuccino i po prostu wpaść gdy jest nudno, ale też pogadać gdy jest trudno.💕

Więcej artykułów:

Bez kategorii
root

Warsztaty aktorskie

Jako Trampolina organizujemy dla naszych uczestników przeróżne warsztaty, ćwiczenia, tworzymy jakościową przestrzeń, gdzie ludzie mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności.

Czytaj więcej
Bez kategorii
root

Wyjazd na paintball

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym, a po raz kolejny w ogóle postanowiliśmy spędzić aktywnie niedzielne popołudnie. Zorganizowaliśmy wyjazd

Czytaj więcej